Polityka Prywatności

DecoArt dba o prywatność swoich klientów i wszystkich osób odwiedających witryne, dlatego ninejszy dokument został przygotowany tak, aby w pełni, jasno i zrozumiale przedstawić zasady gromadzenia, przetwarzania i zabezpieczania danych osobowych oraz poinformować o prawach jakie w związku z tym wa, przysługują.

Dane osobowe pozyskujemy głównie poprzez zamówienia produktów. Przetwarzamy je głównie w celu realizacji zamówień (bieżący kontakt, fakturowanie i wysyłka) przez czas nieokreślony, ale nie wykorzystujemy ich w celach marketingowych. Dane osobowe mogą zostać przekazywane dla potrzeb obsługi zamówień do podmiotów trzecich dostarczających usługi pocztowe, kurierskie, płatności online, księgowe, a także dostarczających narzędzia do obsługi zgłoszeń i automatyzacji tej obsługi.

Kto kontroluje Twoje dane osobowe?

Dane osobowe kontrolowane są przez firmę:

DecoArt Izabela Michałowska
Różana 8
05-152 Cząstków Polski
NIP: 1180081875

Kto ma dostęp do Twoich danych?
W dane osobowe mają wgląd wyłącznie osoby zarządzające firmą DecoArt. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych, nie sprzedajemy ich ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych z podmiotami trzecimi. Przekazanie danych na zewnątrz następuje wyłącznie w związku z bezpośrednim świadczeniem usług, głównie realizacją zamówień.